Yaşar KARA-YANKI'da GÜNAYDIN Adana Gazetesi İçin Yazdı KONGRELER GELİYOR… İKTİDARIN TEMSİL YETKİSİNİ TAŞIYACAK İSİMLER BİR BİR BELİRLENMEYE BAŞLADI TABİKİ ÖNCE TAŞRA 21.02.2020

Yaşar KARA-YANKI'da GÜNAYDIN Adana Gazetesi İçin Yazdı

KONGRELER GELİYOR… İKTİDARIN TEMSİL YETKİSİNİ TAŞIYACAK İSİMLER BİR BİR BELİRLENMEYE BAŞLADI TABİKİ ÖNCE TAŞRA

Yazdığımız gibi İktidar Partimiz Adalet ve Kalkınma Partisinde gelecek adına Kongreler sırada… Elbette ki önce ilçeler sonra İl, pek tabi sonrasında Başkentimiz Ankara’da Büyük Kurultay-Kongre. Net ifadeyle Ak Parti’nin 7. Büyük Olağan Kongresi gerçekleşecek.
Taşına toprağına kurban olduğumuz memleketimiz Adana’da; Ak Parti Lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Tensiplerine-Onayına Takdirine mazhar olup İl Başkanı olarak görevlendirilen, partinin içerisinden ta gençlik kollarından yetişip gelen; sağlam rahleyi tedrisatlı Av. Mehmet AY’ın uhdesinde Adana’nın tamamında kongreler gerçekleşecek. Görüntüye göre de kendi bölgelerinde ilçelerinde bilinen toplumla kucaklaşan partinin yetkin isimler önemle tespit edilmeye başlandı. Elbette ki yeni değerlerin varlığı oturmuş değerlerinde yenilenmiş kadrolarıyla kongreye hazır olduğu bir belirleniyor.
AK Parti Adana İl Başkanı Av. Mehmet AY ve hepsi bir birinden seçkin olduğuna inandığımız sağlamcı Yönetim kadrosu pek tabi Yürütme Kurulu ile birlikte; el birliğiyle Parti Lideri Cumhurbaşkanımızın Adana adına takdirlerine vesile olmanın tanıdığı sorumluluk-mesuliyet ağırlığıyla; büyük bir hak ediş gereği Adana’da Ak Parti Kongrelerini Yeniden Diriliş Şölenlerine çevirebilmenin önemle mücadelesindeler.
YANKI Köşesinin Siz Saygıdeğer Müdavimlerine, Ak Parti kongreleri için önceliği Taşra olan Başkan Adaylarının isimlerini açıklıyorum elbette ki bugünkü verilere göre yarın neler oluru bilemeyiz.
 
TUFANBEYLİ’DE MEVCUT BAŞKAN KENAN BİRGÜN GÜVEN TAZELEMEK ADINA BİR KEZ DAHA…
 
Öncelikle sizlere Adana’mıza 196 Km mesafede ki 3,5 saatlik Tufanbeyli ilçemizden başlayalım. Hemen de belirtelim ki; Tufanbeyli Belediye Başkanı Ak Partili… Tufanbeyli ilçe kongresi 01 Mart 2020 Pazar günü YİBO kapalı spor salonunda ve Başkan Adayı mevcut Başkan Kenan BİRGİN.
İMAMOĞLU 23 ŞUBAT PAZAR GÜNÜ BAŞKAN ADAYI MURAT AYDINOĞLU
İmamoğlu ilçesi kongresi 23 Şubat 2020 Pazar günü İmamoğlu Belediyesi Düğün salonunda gerçekleşecek. Başkan Adayı olarak seçime girecek isim Murat AYDINOĞLU…
ALADAĞ’DA  MEVCUT BAŞKAN ADEM YILMAZ KONGREDE TEKRARDAN ADAY
Aladağ ilçe kongresi 22 Şubat 2020 Cumartesi günü Kapalı spor salonunda gerçekleşecek. Belirtelim ki Aladağ Belediye Başkanı da Ak partili. Ve Başkan Adayı Mevcut Başkan Âdem YILMAZ.
SAİMBEYLİ KONGRESİ 01 MART PAZAR GÜNÜ VE MEVCUT BAŞKAN ADEM UYANIK GÜVEN TAZELEMEK İÇİN BİR KEZ DAHA GELİYOR
Saimbeyli ilçe kongresi ise   komşu ilçesi Tufanbeyli ile aynı gün ve aynı tarihte yani 01 Mart 2020 Pazar günü  Belediye düğün salonunda yapılacak. Ve Başkan Adayı  Mevcut Başkan aynı zamanda geçmişte Saimbeyli’nin Belediye Başkanlığını yapmış isim Âdem UYANIK.
FEKE’DE İBRAHİM GÜN KONGREDE TEKRAR GÖREVİNDE GÜVEN TAZELEMEYE GİDİYOR
Feke İlçe Başkanlığı için kongre tarihİ 29 Şubat Cumartesi günü. Karacaoğlan diyarı Feke ilçemize  kazandırdığı güzel hizmetlerle tanınan  mevcut Başkan İbrahim GÜN, başkanlıkta olağan kongrede güven tazelemeye gidecek.
 

Yaşar KARA - Derin düşünce ve haber portalı - Habercilite 49.Yıl
Sitemizde yayınlanan materyallerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yaşar KARA © 2006-2020
YÖNETİM PANELİ