Yaşar KARA-YANKI'da GÜNAYDIN Adana Gazetesi İçin Yazdı İKTİDAR PARTİMİZİN İL BAŞKANI AV. MEHMET AY VE SAĞLAMCI YÖNETİM KADROSU KONGRE SÜRECİNDE "İNANDIĞIN YOLDA..." 26.02.2020

Yaşar KARA-YANKI'da GÜNAYDIN Adana Gazetesi İçin Yazdı

İKTİDAR PARTİMİZİN İL BAŞKANI AV. MEHMET AY VE SAĞLAMCI YÖNETİM KADROSU KONGRE SÜRECİNDE "İNANDIĞIN YOLDA..."

İktidar Partimiz Adalet ve Kalkınma Partisi Adana İl Başkanı Av. Mehmet AY ve İş Bilen İşinin Ehli Sağlamcı Yönetim Kadrosu; Parti Lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın aylar önce; Parti Teşkilatlarına verdiği talimat ve önerilerini; büyük bir dikkatle örnek alarak KONGRE sürecinde ki İlçe Başkan Adaylarını veya görevlerinde layıkıyla güven tazeleyecek Başkanları “Aslına Uygun” verilerle belirlemeye bir bir başladı. Ve hatta konuya dairde istisnai ilçeler dışında belirlenmedik İlçe Başkanı veya Adayının büyük bir bölümü tamamlanmış durumdu. Bu ayrıntılara girmeden önce öncelikle gerçekleşen iki ilçe kongresini ve yönetim kurulu üyelerinin kimler olduğunu siz saygıdeğer okurlarımızla paylaşalım.
ALADAĞ İLÇE BAŞKANI ADEM YILMAZ BAŞKANLIKTA GÜVEN TAZELEDİ
Ak Partide Kongresini gerçekleştiren Aladağ ilçemizin mevcut Başkanı Adem Yılmaz Başkanlıkta güven tazelerken, Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Adem YILMAZ (Başkan) Ekrem Değirmenci, Cennet Gönüllü, Halil Yavaş, Bahri Boran, Mehmet Arıkan, Hüseyin Çolak, Mahmut Bulut, Süleyman Dede, Ahmet Şeker, Orhan Karataş, Ali Güneş, Ferhat Yeter, Esma Aydın ve Hasan Şahin.
İMAMOĞLU’NDA YENİ İLÇE BAŞKANI MURAT AYDINOĞLU
AK Parti İmamoğlu İlçe Kongresi'nde İlçe Başkanlığına yeni bir isim ile girildi ve İktidarın yeni İlçe Başkanı yapılan Kongreyle  Murat AYDINOĞLU  oldu. Murat AYDINOĞLU Başkanlığında ki Yeni Yönetim Kurulu ise Şu isimlerden meydan geldi:Murat AYDINOĞLU (Başkan), Ali Ocak, Gülsüm Göçer, Hakkı Doğaner, Hakan Sert, Hidayet Doyduoğlu, İlyas Kaya, İsmet Erbaşlı, Mehmet Çabuk, Metin Altunbaş, Sami Gülbahar, Sema Satık, Semih Işık, Hüseyin Korkmaz ve  Esma Çakmar.
FEKE İLÇE KONGRESİ 29 ŞUBAT CUMARTESİ GÜNÜ  VE BAŞKAN ADAYI MEVCUT BAŞKAN İBRAHİM GÜN
29 Şubat 2020 Cumartesi günü Adana’mızın Ormana nazır ilçesi Karacaoğlan diyarı Feke İlçemizde AK Parti Kongresi yapılacak ve ilçesine yapılan önemli hizmetlere vesile olmasıyla bilinen çalışkan mevcut İl Başkanı İbrahim GÜN, yapılacak kongrede güven tazelemeye gidecek.
01 MART PAZAR GÜNÜ İKİ İLÇE KONGRESİ AYNI GÜN GERÇEKLEŞECEK
01 Mart 2020 Pazar günü AK Partinin iki komşu İlçenin kongresi aynı güne denk geliyor. Bu ilçelerimiz Buram buram tarih kokan 2 bin 500 yıllık tarihiyle bilinen Saimbeyli ilçemiz ve Kayseri ve K.Maraş ile sınır komşumuz olan Adana’mızın en uzak ilçesi Tufanbeyli ilçemiz. Her iki ilçemizde de İktidar Partimizin mevcut İl Başkanları yapılacak kongrede güven tazeleyecekler. Bu isimler aynı zamanda bulundukları ilçelerde de de önemle söz sahibi isimler. Saimbeyli ilçemizin geriye dönük Belediye Başkanlığını da yapmış biri isim olan tecrübeli siyasi kimlik Adem UYANIK. Tufanbeyli ilçemizde ise ilçenin sevilen ağır ismi Kenan BİRGİN.
POZANTI KONGRESİ 08 MART 2020 PAZAR GÜNÜ MEVCUT İLÇE BAŞKANI DOĞAN TÜRKYILMAZ BAŞKANLIKTA GÜVEN TAZELEYECEK
Yalnızca Adana’mıza değil Doğu Akdeniz’e giriş olarak önemli bir ayrıcalık vasfı bulunan Pozantı ilçemizin Ak Parti İlçe kongresi ise;  08 Mart 2020 Pazar günü  yapılacak ve mevcut Başkan Doğan TÜRKYILMAZ ise partisi tarafından tekrardan aday gösterilerek Başkanlıkta güven tazelemeye gidecek.
KOZAN’DA BAŞKANLIKTA TECRÜBELİ BİR İSİM OLAN AV. YUSUF BİLGİLİ BAŞKANLIKTA GÜVEN TAZELEYECEK VE KONGRE TARİHİ 28 MART 2020
Ak Partinin Kozan İlçe kongre tarihi 28 Mart 2020 Cumartesi olarak belirlenirken, mevcut İlçe Başkanlığı makamında oturan isim Av. Yusuf BİLGİLİ partisi tarafından tekrardan Başkanlıkta aday gösterilerek güven tazelemeye giderken; şu önemli kısa ayrıntıyı da hemen belirtmelim ki; siyasetten sosyal dokuya kadar Kozan toplumu üzerinde önemli bir tecrübesi var. Ayrıca, Kozan’da toplumun her kesimiyle daima iletişim halinde olan bir isim Av. Yusuf BİLGİLİ…
VE ÇUKUROVA İLÇE KONGRESİ 12 NİSAN 2020 VE MEVCUT BAŞKAN ADAYI  ŞEHİN ÇETİN BAŞKANLIĞA YENİDEN ADAY GÖSTERİLDİ
Ak Parti Adana il merkezinde belirlediği  Çukurova ilçesi kongre tarihi 12 Nisan 2020 Pazar günü  Süleyman Demirel Bulvarında ki Öğretmen evinde yapılacak ve kongrede Başkan Adaylığına Mevcut Başkan  Şahin ÇETİN bir kez daha Aday gösterilerek  onurlandırılırken,  Şahin ÇETİN Başkanlıkta güven tazelemeye gitmiş olacak…
7 İLÇE SIRADA
Bugünkü YANKI köşemi noktalarken; SEYHAN-SARIÇAM-KARAİSALI-CEYHAN-YÜREĞİR-YUMURTALIK VE KARATAŞ ilçe Kongre tarihleri ve İlçe Başkan Adaylıkları konusunda henüz bir açıklamanın yapılmadığını de öğreniyoruz.
 
 

Yaşar KARA - Derin düşünce ve haber portalı - Habercilite 49.Yıl
Sitemizde yayınlanan materyallerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yaşar KARA © 2006-2020
YÖNETİM PANELİ