BAŞIMIZ SAĞOLSUN EMEKLİNİN ADANA’DA Kİ AĞABEYİ TÜED DENETİM KURULU VE ADANA ŞUBE BAŞKANI “SEYFİ HÜSEYİN İYİYÜREK” HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU 31.12.2020

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

EMEKLİNİN ADANA’DA Kİ AĞABEYİ

TÜED DENETİM KURULU VE ADANA ŞUBE BAŞKANI

“SEYFİ HÜSEYİN İYİYÜREK” HAKKIN  RAHMETİNE KAVUŞTU

72 Bin üye sayısıyla Adana’nın ve Bölgemizin en büyük Sivil Toplum Kuruluşu olan Türkiye Emekliler Derneğinin  (TÜED)  Adana Şube Başkanlığı ile Genel Merkez Denetim Kurulu Başkanlığını uzun bir süredir başarıyla yerine getiren, Emekli arkadaşlarına ve üyelerine duyduğu yakınlık ve içtenlik nedeniyle bir Ağabey olarak sevilen isim Seyfi H.İYİYÜREK önceki günün  akşamı geç saatlerde evinde geçirdiği Kalp Krizi Sonucu 73 yaşında yaşama veda etti.

Adana Kabasakal Mezarlığında dualarla defnedilen TÜED Adana Şube Başkanı Seyfi H.İYİYÜREK’in cenazesine çok sayıda Emekli Üye katılırken, TÜED Genel Merkezi Genel Sekreteri aynı zamanda Tarsus Şube Başkanı Ömer KURNAZ ve yakın il ve ilçelerin TÜED Şube Başkanları ve temsilcileride iştirak etti.

Seyfi H.İYİYÜREK, Uzun yıllar Adana’da Tekstil Sektöründe çalışmış ve emekli olduktan sonra Türkiye Emekliler Derneğinde tam tamına 27 yıl boyunca yönetici olarak görev almış ve bu süre içerisinde 2010 yılından buya Adana şube Başkanı ve Yaklaşık 5 yıldır da TÜED Genel Merkezi Denetim Kurulu Başkanlığını yapıyordu. Bu arada Başkan İYİYÜREK, uzun yıllar Spor camiasının da içersinde yer almış, sırasıyla Profesyonel Futbolcu, sonrasında Teknik adam olarakta bir çok profesyonel takımın alt yapısında önemle görev almıştı. Başkan İYİYÜREK Evli ve 3 Evlat sahibiydi.

 

Yaşar KARA - Derin düşünce ve haber portalı - Habercilite 49.Yıl
Sitemizde yayınlanan materyallerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yaşar KARA © 2006-2021
YÖNETİM PANELİ