SAYGIDEĞER BÜYÜĞÜMÜZ ÖNEMLE İZ BIRAKAN KIYMETLİ MÜLK-İ AMİR ADANA ESKİ VALİMİZ “AYDEMİR CEYLAN” IN YENİ KİTABI Evde İki Başımıza KORONO İLE DANS İleri Yayınlarıyla Bütün Kitapçılarda ve İnternet Satış Sitelerinde… 14.04.2021

SAYGIDEĞER BÜYÜĞÜMÜZ ÖNEMLE İZ BIRAKAN KIYMETLİ MÜLK-İ AMİR ADANA ESKİ VALİMİZ “AYDEMİR CEYLAN” IN YENİ KİTABI

Evde İki Başımıza KORONO İLE DANS İleri Yayınlarıyla Bütün Kitapçılarda ve İnternet Satış Sitelerinde…Kitabıyla ilgili Aydemir CEYLAN Büyüğümüz şu anlamlı sözleri paylaşıyor;

SAYGIN VE SEÇKİN ARKADAŞLARIM, OKURLARIM

YENİ KİTABIM ‘EVDE İKİ BAŞIMIZA- KORONA İLE DANS’ EMRİNİZE AMADE

Birkaç gün önce kitabın baskıdan çıktığını, bu hafta sizleri bilgilendireceğimi açıklamıştım. Beklentimin çok üstündeki beğeni ve ‘heyecan içinde bekliyoruz’ ya da ‘bol satışlar diliyoruz’ şeklinde yorumlar gönderen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Koronanın pik yaptığı, beklenilenin üstünde tehlikeli duruma geldiği o nedenle yeni yasak ve kısıtlamalar ile karşıkarşıya kaldığımız şu günlerde ‘KORONA İLE DANS’ sanırım ilgiyle okunacak bir kitap olacak.

Çok bilinmeyenli bir denklem gibi gizemli bu virüse ilişkin bilimsel değerlendirme ve günlüklerimi içeren bu kitabın kanımca yalnız benim değil sizlerin de bu süreçlerdeki anılarını içeren öykülerle bezendiğinden kuşku duymuyorum.

İnsanoğlu şu ya da bu şekilde bu belanın üstesinden geldiğinde “vay be neler yaşamıştık” diyeceğiniz, çocuklarınıza, torunlarınıza, yakınlarınıza “dünü bilmezseniz, bugünleri anlayamazsınız” diyerek armağan edeceğiniz bir kitap, bir belge olabilir diye de düşünüyorum açıkçası!

“Kuzguna yavrusu şahin gözükür” derseniz ona da eyvallah…

Değerli dostlar, okurlarım, yakınlarım, son kitabımı imzalı olarak tek tek gönderip armağan edebilseydim keşke, ancak sokağa çıkmaya bile korktuğumuz şu günlerde maalesef bunun imkânsızlığını takdir edersiniz. Peki, nasıl temin edebileceksiniz:

‘Evde İki Başımıza/KORONAYLA DANS’ tüm internet kitap satış sitelerinde satışa arz edildi. Aydemir Ceylan, ya da kitabımın ismini yazdığınızda hepsi karşınızda olacak. Üzerindeki ederi 24 TL olsa da tümü adetleri olduğu üzere %25’e varan indirimlerle kitabımı birkaç gün içinde sizlere ulaştırıyorlar. Belli sayıdaki siparişlerden kargo ücreti almıyorlar. Ayrıca kitapçılara da sipariş verebilirsiniz, temin ediyorlar. Bir başka kolay olanak ise bugünden geçerli olmak üzere ‘Trendyol’. 10 adedi geçmeyen siparişlerinizi internet üzerinden bu kuruluştan da yapabilirsiniz. Bir diğeri ise kitabımı basan İleri Yayınevi, bilgi ve satın almak isterseniz bana telefon edersiniz(0532 4114193) gerekli kolaylıklar için yardımcı olurum.

SONUÇ: göz nuru, el emeği, ben bu kitabı sizler için yazdım, ilgi görür, paylaşımlarda vurgulandığı gibi okuru bol olursa sürümünden beş kuruş bile almayacağıma göre olsa olsa kadirbilir okurlarım beni sevince boğar, gururlandırırlar, mutlu ederler…

Güzel günlerde okumanız dileğiyle...

Sağlıcakla kalın.

 

Yaşar KARA - Derin düşünce ve haber portalı - Habercilite 49.Yıl
Sitemizde yayınlanan materyallerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yaşar KARA © 2006-2021
YÖNETİM PANELİ