YAŞAR KARA-YANKI OKUR VE TAKİPÇİLERİ İÇİN  GÜNDEME HAS ANLAMLI  BİR O KADAR ÖNEMLİ  PAYLAŞIMI SİZLER İÇİN

GERÇEKLEŞTİRİYOR

"İYİ OKUYUP İYİ ANLAYALIM, DEVLET BİZİM,MİLLET BİZİM,BAYRAK BİZİM, TOPRAK BİZİM-VATAN BİZİM.

AYRIMA KIŞKIRTIYA PROVOKASYONA HAYIR EL ELE YÜREK YÜREĞE ÜLKEMİZ VE İNSANIMIZ İÇİN MÜREFFEH YARINLAR İÇİN HAYDİ HEP BERABER KENETLENELİM..."

Dr.Polyanna Succi  Yaşar Kara  Evliliklerinin

 27.Yıldönümünü baş başa kutladı

Sınırlı Sorumlu Anatepe Tüketim Kooperatif 1.Olağan Kongresini Pandemi Kurallarına uyarak gerçekleştirdi.

- S.S.ANATEPE TÜKETİM KOOPERATİFİ

1.OLAĞAN KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

-BAŞKANLIĞA MENDERES ÇOBAN SEÇİLDİ

2 HAZİRAN KOZANIMIZIN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 101. YILI VE AYNI GÜN DOĞAN 40 YILLIK KIYMETLİ BÜROKRAT KOZANLI “KAMİL YİĞENOĞLU” VE İSMİNİ BİLEMEDİĞİMİZ BÜTÜN DİĞER DEĞERLERİN BU ANLAMLI GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ… 02.06.2021

Eğitimiyle, tarihiyle, insanıyla, dayanışmasıyla, imecesiyle, Devlete olan bağlılığıyla; tarihe mal olmuş ve hatta tarih yazmış bir çok ismi uhdesinde yetiştirmesiyle önemli ayrıcalıklara haiz olan; yine, zengin tarihinde Sancak Beyliği yapmış (Vilayetlik) yapısıyla; bilinen özelliklerine daha da farklı bir bakış getiren; kültürüyle değerlerinin yanı sıra tarihi turizmiyle, siyasi bakışıyla demokrasiyi benimsemiş ve yeri geldiğinde demokrasi dersini çekinmeden toplumuyla el birliği içerisinde verebilme vasıfları bulunan; bulunduğu ve hitap ettiği stratejik bölge yerleşim alanıyla; ülke çapında ve hatta dünyaya uzanan geniş açılımıyla değerlere değer; kıymetlere paha biçilmeyen Adana’mızın Kozan ilçemiz 2 Haziran bugün tarihi bir gün daha yaşıyor. Zira, düşman işgalinden kurtuluşunun 101.Yılı ve dolayısıyla Bir Asır, 1.Yılını kutlayacak. Bu vesileyle; www.yasarkara.com.tr  Haber Sitesi  olarak, KOZANIMIZIN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 101. YILINI  VE AYNI GÜN DOĞAN ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN 40 YILLIK KIYMETLİ BÜROKRATI KOZANLI “KAMİL YİĞENOĞLU” VE İSMİNİ BİLEMEDİĞİMİZ BÜTÜN DİĞER DEĞERLERİN BU ANLAMLI GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ.

Yaşar KARA - Derin düşünce ve haber portalı - Habercilite 50.Yıl
Sitemizde yayınlanan materyallerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yaşar KARA © 2006-2021
YÖNETİM PANELİ