Yaşar Kara-YANKI’da Toplumumuzun Canını Yakan Yüreğinde Önemle İz Bırakan,  HADİSELER Ayrı Yıllarda Olsa da Gün Olarak Aynı Tarihte Hunharca Bir Sonla Yitirdiğimiz İki Değeri Yazdı;

DUALARIMIZ BİR KEZ DAHA "UĞUR MUMCU İÇİN 29 VE ALİ GAFFAR OKKAN" İÇİN 21 YILDIR DEVAM EDİYOR HEMDE KALBEN…

"TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİMİZİN ÜNİTER YAPISININ BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜ İÇİN

AYRIMSIZ KENETLENELİM..."

SPOR BASINIMIZIN BAŞARI ÖDÜLLÜ USTA KALEMİ

GÜNAYDIN Adana Gazetesi Spor Müdürü

HÜSEYİN SUNGUR

TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ
ADANA ŞUBE BAŞKANLIĞI’NA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

www.yasarkara.com.tr EDİTÖRÜ DR.POLYANNA SUCCİ KARA, HOCASI  AYNI ZAMANDA BİR DÖNEMDE BİRLİKTE YAKİNEN ÇALIŞTIĞI  PROF.DR.AHMET METE IŞIKARA’NIN ARAMIZDAN AYRILIŞININ  9.YILINDA YİNE TEK SÖZ SÖYLEDİ; “NUR İÇİNDE YAT DEPREM DEDEM”

DR. FATİH ERBAKAN’ IN GENEL BAŞKANLIĞINDA Kİ; YENİDEN REFAH PARTİSİ 3. YAŞINI KUTLUYOR… ADANA İL BAŞKANI SELAHATTİN BAYSAL: "3. YILIMIZDA MİLLETİMİZLE OMUZ OMUZAYIZ" 23.11.2021

DR. FATİH ERBAKAN’ IN GENEL BAŞKANLIĞINDA Kİ; YENİDEN REFAH PARTİSİ 3. YAŞINI KUTLUYOR…

ADANA İL BAŞKANI SELAHATTİN BAYSAL:

"3. YILIMIZDA MİLLETİMİZLE OMUZ OMUZAYIZ"

Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal "Yeniden Refah Partimiz kendinden önceki bütün Milli Görüş partileri gibi hayra motor, şerre fren vazifesini daha ilk kurulduğu günden itibaren yerine getirmeye başladı. Yeniden Refah Partimizin siyasetinde ikinci 40 yılı da birinci 40 yıl gibi bereket, feraset, cesaret, dirayet, nezaket, adalet ve merhametle dolu olacak" dedi.

Yeniden Refah Partisi’nin 3. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir basın açıklaması yapan Adana İl Başkanı Selahattin Baysal, 23 Kasım 2018 Cuma günü 99 Kurucu üyenin imzasıyla kurulan Yeniden Refah Partisi’nin bugün Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve her ay en çok üye yapan partisi konumuna geldiğini söyledi.

Açıklamasında; "Milletimiz için 'paylaşımda ve yönetimde adalet' ilkesiyle 'Millî Görüş sözü' vererek yola çıktıklarını ifade eden Baysal; Yeniden Refah Partisi’nin siyaset anlayışını da tanımladı. Baysal; "Yeniden Refah Partimiz Millî Görüş zihniyetini temsil edecek, Hakkı üstün tutan, maneviyatçı, nefis terbiyesini esas alacak, siyaseti ibadet olarak gören anlayışla hareket edecek. Reel politik değil, dava siyaseti yapacağız. Partimiz, siyasete zarafet ve nezaket getirecek" dedi.

Bugün itibariyle 81 ilde, 900’den fazla ilçede teşkilatlandıklarını Adana’da da tüm ilçelerde teşkilatlanmalarını tamamlayarak seçimlere hazırlandıklarını sözlerine ekleyen Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal; Yaşanabilir, Yeniden Büyük Türkiye', hak ve adaletin hâkim olacağı yeni bir dünya hedeflerine ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Yeniden Refah Partisi olarak sadece eleştiren değil, Millî Görüş zihniyetiyle çözümü açıkça ortaya koyan bir siyaset anlayışıyla hareket edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Baysal açıklamalarını şöyle tamamladı; "Tüm projelerimizi Milli Kaynak Paketleri, 81 İlimize Yüzlerce Refah Projesi, Biz Türkiye’yi Biliyoruz ve Rantsal Değil, Kentsel Dönüşüm kitaplarımızda kamuoyuyla paylaştık. Ekonomik krizden, İstanbul Sözleşmesi’nin yol açtığı sosyal sorunlara, işsizlikten, eğitimde yaşanan sıkıntılara, Kıbrıs’tan, Akdeniz’de karşı karşıya olduğumuz tehlikelere kadar birçok konuda, doğruya gönül rahatlığıyla doğru, yanlışa da kararlılıkla yanlış diyerek düşüncelerimizi aziz milletimizle paylaştık.

'Yeniden Büyük Türkiye' hedefimize ulaşmak için Yeniden Refah partimizin 3. kuruluş yıldönümünde, bugüne kadar büyük fedakârlıklarla çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza, tüm üyelerimize, partimize gösterdikleri büyük teveccüh dolayısıyla aziz milletimize sonsuz teşekkürler ediyoruz. Yeniden Refah Partimizin 3. Kuruluş yıldönümü hayırlı olsun. Millî Görüş’ün en büyük zaferlerine, Milletimizin ve tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olsun, gazamız mübarek olsun."

 

Yaşar KARA - Derin düşünce ve haber portalı - Habercilite 50.Yıl
Sitemizde yayınlanan materyallerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yaşar KARA © 2006-2021  
YÖNETİM PANEL
​​​​
www.polyannasucci.com