Yaşar Kara-YANKI’da Toplumumuzun Canını Yakan Yüreğinde Önemle İz Bırakan,  HADİSELER Ayrı Yıllarda Olsa da Gün Olarak Aynı Tarihte Hunharca Bir Sonla Yitirdiğimiz İki Değeri Yazdı;

DUALARIMIZ BİR KEZ DAHA "UĞUR MUMCU İÇİN 29 VE ALİ GAFFAR OKKAN" İÇİN 21 YILDIR DEVAM EDİYOR HEMDE KALBEN…

"TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİMİZİN ÜNİTER YAPISININ BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜ İÇİN

AYRIMSIZ KENETLENELİM..."

SPOR BASINIMIZIN BAŞARI ÖDÜLLÜ USTA KALEMİ

GÜNAYDIN Adana Gazetesi Spor Müdürü

HÜSEYİN SUNGUR

TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ
ADANA ŞUBE BAŞKANLIĞI’NA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

www.yasarkara.com.tr EDİTÖRÜ DR.POLYANNA SUCCİ KARA, HOCASI  AYNI ZAMANDA BİR DÖNEMDE BİRLİKTE YAKİNEN ÇALIŞTIĞI  PROF.DR.AHMET METE IŞIKARA’NIN ARAMIZDAN AYRILIŞININ  9.YILINDA YİNE TEK SÖZ SÖYLEDİ; “NUR İÇİNDE YAT DEPREM DEDEM”

İSKENDERUN KAYMAKAMI İSKENDER YÖNDEN BAŞKENTTE İÇ GÜVENLİK ÇALIŞTAYINDAYDI… 25.11.2021

İSKENDERUN KAYMAKAMI İSKENDER YÖNDEN

BAŞKENTTE İÇ GÜVENLİK ÇALIŞTAYINDAYDI…

İskenderun İlçemiz Kaymakamı İskender Yönden, Ankara"da icra edilen "İç Güvenlik Sektörünün Sivil Gözetiminin Geliştirilmesi Projesi 3. Faz Bilgi ve Tecrübe Paylaşımı Toplantısı" konulu Sincan çalıştayına katıldı.

23 Kasım 2021 Salı günü Ankara Hilton Otel Toplantı Salonu'nda UNDP Proje Uzmanı Dr. Sevcan Kılınç Akıncı moderatörlüğünde, ilgili ve yetkili kurum / kuruluşlarımızın amirlerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda; yerel güvenlik konuları ele alınarak, kurum bazında yapılan çalışmalar ve tecrübe paylaşımlarının akabinde suç ve suçluların önlenmesine dair teknik ve kurumsal işbirliği ve koordinasyonu pekiştirmek, kaynak verileri arttırmak ve çok yönlü irtibat sağlamak v.b. toplumsal çözüm hedeflerine odaklanarak detaylı bir istişare yapıldı.

Söz konusu toplantıya; proje kapsamında pilot İlçe uygulamasına dahil olan ve İskenderun'a kardeş İlçe olarak belirlenen Ankara İli Sincan İlçesinden de katılım yapılmış olup, Sincan Kaymakamı Sn. Abdullah Küçük öncülüğünde Sincan ilgili/yetkili kurum ve kuruluşların amir ve temsilcileri de katılmıştır.

Yaşar KARA - Derin düşünce ve haber portalı - Habercilite 50.Yıl
Sitemizde yayınlanan materyallerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yaşar KARA © 2006-2021  
YÖNETİM PANEL
​​​​
www.polyannasucci.com