ADANA GAZİANTEP VE YÖRESİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ ADINA BAŞKANI

“OSMAN KAPLANDAN ANLAMLI DAVET;

“DOSTLUĞU DAYANIŞMAYI ÖZÜMSEYEN VE TÜRK HALK MÜZİĞİNİ SEVEN DUYARLI DEĞERLERİ DERNEĞİMİZİN KOROSUNUN VERECEĞİ MUHTEŞEM KONSERİNE BEKLİYORUZ. KATILIMI  ARZU EDENLER İÇİN DAVETİYELER DERNEGİMİZDEN TEMİN EDİLEBİLİR...”

AYRICALIKLI HABER PORTALIMIZ  www.yasarkara.com.tr DUYARLI DEĞERLERE ÖNERİYOR

" İZMİRTUMED Uyuşturucu ya karşı olanlar bunu paylaşsın lütfen"

Sadullah KISACIK: “Ramazan Bayramımız, birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin en samimi şekilde yaşandığı önemli günlerimizdendir.”Dedi 01.05.2022

DEVA  Partisi Adana İl Başkanı Sadullah KISACIK: “Ramazan Bayramımız, birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin en samimi şekilde yaşandığı önemli günlerimizdendir.”

DEVA Partisi Adana İl Başkanı Sadullah KISACIK, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Bayramların birleştirici ve bütünleştirici yönüne vurgu yapan Kısacık, şu açıklamalarda bulundu:

“Ramazan Bayramımız, birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin en samimi şekilde yaşandığı önemli günlerimizdendir. Geleneklerimizin ve göreneklerimizin yaşanması bakımından da önemli olan Ramazan Bayramımız; gençlerimize kültürümüzün, manevi değerlerimizin aktarılması konusunda da önemli köprü görevindedir. Ülke olarak içinden geçtiğimiz sosyal ve ekonomik bir kriz ortamında milletimizin birlik, beraberlik ve paylaşma olguları çerçevesinde bir bayram geçireceğine gönülden inanıyorum. Çünkü insanımız geçmişten günümüze kadar, bu tür dönemlerde irfanı ve itidali sayesinde her durum ve şart altında manevi değerlerine uygun şekilde hareket etme kabiliyetini sergilemiştir.

Bu vesileyle ülke ve millet olarak, demokrasimizin hukuk ve adalet zemininde güvenceye alındığı, toplumsal huzurumuzun ve refahımızın bu zemin üzerinde inşa edildiği bir Türkiye’ye duyduğumuz özlemle, daha nice bayramlara erişmemizi temenni ediyorum.

Ben, bu duygu ve düşüncelerle başta Adanalı hemşehrilerim olmak üzere; milletimizin, İslam Alemi’nin Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir bayram geçirmeleri dileğiyle, selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Yaşar KARA - Derin düşünce ve haber portalı - Habercilite 50.Yıl
Sitemizde yayınlanan materyallerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yaşar KARA © 2006-2021  
YÖNETİM PANEL
​​​​

İlgili Yayınlar Google Video-Yazı ve Görseller (Fotograflar) İçin

Yaşar Kara YANKI  ismini Takip Ediniz

www.polyannasucci.com