ADANA GAZİANTEP VE YÖRESİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ ADINA BAŞKANI

“OSMAN KAPLANDAN ANLAMLI DAVET;

“DOSTLUĞU DAYANIŞMAYI ÖZÜMSEYEN VE TÜRK HALK MÜZİĞİNİ SEVEN DUYARLI DEĞERLERİ DERNEĞİMİZİN KOROSUNUN VERECEĞİ MUHTEŞEM KONSERİNE BEKLİYORUZ. KATILIMI  ARZU EDENLER İÇİN DAVETİYELER DERNEGİMİZDEN TEMİN EDİLEBİLİR...”

AYRICALIKLI HABER PORTALIMIZ  www.yasarkara.com.tr DUYARLI DEĞERLERE ÖNERİYOR

" İZMİRTUMED Uyuşturucu ya karşı olanlar bunu paylaşsın lütfen"

YENİDEN REFAH PARTİSİ İL BAŞKANI SELAHATTİN BAYSAL’DAN GÜNDEME DAİR ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR SELAHATTİN BAYSAL; "EKONOMİK SIKINTILARIN ÇÖZÜMÜ MİLLİ KAYNAK PAKETLERİDİR" 12.05.2022

 

YENİDEN REFAH PARTİSİ İL BAŞKANI SELAHATTİN BAYSALDAN GÜNDEME DAİR ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

SELAHATTİN BAYSAL; "EKONOMİK SIKINTILARIN ÇÖZÜMÜ MİLLİ KAYNAK PAKETLERİDİR"

 

Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal "İktidara sesleniyorum. Faiz, borç ve vergi yerine 'Milli Kaynak Paketleri' ile kaynak üretin. Bir an önce üretim, istihdam ve ihracat odaklı ekonomi ve kalkınma modeline geçin" dedi.

Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal gündeme dair önemli açıklamalar yaptı.

Tüm engellemelere rağmen üye sayılarını her geçen gün arttırdıklarını vurgulayan Baysal; "Ezilmiş ve dar gelirli insanlarla gençlerin umudu Yeniden Refah Partisi’dir. Ekonomik krizle beli bükülen esnafın, işçinin, ev hanımının, öğrencilerin umudu Yeniden Refah Partisi’dir. Bu düzen böyle gitmez. Yanlış uygulamaların ve hatalı ekonomi modelinin ortadan kalkması için mevcut iktidarı yapılacak ilk seçimde değiştirmek, yerine de kalkınmaya, üretime, istihdama, ihracata yönelik ekonomik modeli uygulayacak, denk bütçeyi yapacak, faiz harcamalarını, israfı ortadan kaldıracak bir modeli uygulamak üzere yeni bir iktidarı Türkiye’nin başına getirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz" dedi

Başkan Baysal açıklamalarında; "Yeniden Refah Partisi olarak borç ve vergi yerine 'Milli Kaynak Paketleri' ile kaynak üretilmesi gerektiğini her zaman söyledik. Elde edilecek tasarruf ve kaynakla da üretim, istihdam ve ihracat odaklı ekonomi ve kalkınma modeline geçilmesi lazım. Bütün bu gerçekleri Yeniden Refah Partisi olarak en yüksek söylemeye devam edeceğiz" ifadelerine yer vedi.

Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal Genel Başkan Yardımcıları Dr. Fatih Öztek ile Mehmet Aşıla’nın da katılacağı ve 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 19.30’da Yüreğir Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek mayıs ayı il divan toplantısına da tüm Adanalıları davet etti.

 

 

 

Yaşar KARA - Derin düşünce ve haber portalı - Habercilite 50.Yıl
Sitemizde yayınlanan materyallerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yaşar KARA © 2006-2021  
YÖNETİM PANEL
​​​​

İlgili Yayınlar Google Video-Yazı ve Görseller (Fotograflar) İçin

Yaşar Kara YANKI  ismini Takip Ediniz

www.polyannasucci.com