GÜNÜN GÖNDERMESİ...

MABADIN SELFİCİLERİ ! SEYİR MEALİNDE Kİ ASİLLİKLERİ GİDİNCE, BİR BİRLERİNİ NASILDA BULUP SIRITIYORLAR; "KÖRLER SAĞIRLAR BİR BİRLERİNİ AĞIRLAR" MİSALİ...YUH SİZE...SİZİ  BİR ZAMANLAR ADAM SANIP GÜVENEN İNANANLAR  ŞİMDİ NE KADARDA ÜZÜLÜYORLAR

ADAM SANMIŞTIK DİYE...(Yaşar Kara-YANKI

 

Hem Memleketinin Hem Ailesinin Hem de Seven Dostlarının Başarısıyla Gururu Oldu. Kozanlı “Murtaza Doğukan Karaoğlu” Hukuk Fakültesi Birincisi… 17.07.2022

Hem Memleketinin Hem Ailesinin Hem de Seven Dostlarının Başarısıyla Gururu Oldu.

Kozanlı “Murtaza Doğukan Karaoğlu” Hukuk Fakültesi Birincisi…

 

Atalarımız büyüklerimiz ne söylemişlerse günümüze kadar gelen hep gerçek ve doğru olmuştur yarınların temsilcisi olan kuşaklara feyiz olarak. Tıpkı, Kozanlı Murtaza Doğukan KARAOĞLU örneğinde olduğu gibi.

İmamoğlu ve Kozan bölgesinde iz bırakan değerli eğitimcilerimizden merhum Murtaza Karaoğlu ‘nun ismini taşıyan, İnternational yani Uluslararası Tır Şoförü olan yakışıklı oğlu Bülent Karaoğlu ile gönül güzelliği yüzüne vurmuş hanımefendi eşi Bircan Karaoğlu çiftininden olma torunu;  yakışıklı mı yakışıklı bir o kadarda eğitimiyle çalışkanlığıyla tabi ki bulunduğu ortamlarda ki genç yaşın rağmen entelektüel yapısıyla karizma isim Murtaza Doğukan KARAOĞLU, tam burslu olarak kazandığı Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni 2021-2022 eğitim ve öğretim yılında birincilikle bitirerek önemli bir kariyer elde etti.

Ayrıcalıklı Haber Portalı www.yasarkara.com.tr ailesi olarak KARAOĞLU Ailesinin seçkin evladı Murtaza Doğukan KARAOĞLU’ yu başarısı nedeniyle kalben kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Bu vesileyle de böylesine ender bir değeri yetiştiren ailesini, emek veren değerleri; katkı adına devlet millet dayanışması kaynaşması olarak şükranlarımızı ifade eder iken; Torununa isminin verilmesinin gerekçesi tanınmış eğitimci yi bir kez daha rahmet ve özlemle anıyoruz.

Yaşar KARA - Derin düşünce ve haber portalı - Habercilite 50.Yıl
Sitemizde yayınlanan materyallerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yaşar KARA © 2006-2021  
YÖNETİM PANEL
​​​​

İlgili Yayınlar Google Video-Yazı ve Görseller (Fotograflar) İçin

Yaşar Kara YANKI  ismini Takip Ediniz

www.polyannasucci.com