Adanalı tanınmış sosyolog Özlem Bayır’ın acı günü

Adanalı tanınmış sosyolog Özlem Bayır’ın acı günü

ANNE “KEVSER BAYIR”I RAHMETLE ANIYORUZ…

ABONE OL
Şubat 23, 2024 14:40
Adanalı tanınmış sosyolog Özlem Bayır’ın acı günü
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adana’nın tanınmış ünlü ve Başarılı Sosyologu Özlem Bayır Canından çok sevdiği Annesini kaybetmenin en acı gününü yaşadı. Rahmetle Andığımız, Nur içinde yatsın, Mekanı Cennet olsun Kevser Bayır’ı rahmetle anıyoruz.

Ailesine ve yakın eş dost ve akrabalarına sevenlerine Sabr’ı Celil diliyoruz.

Sosyolog Özlem Bayır Annesi için şu duyguları bizim ile paylaştı. Annem Kevser Bayır,2020 de geçirdiği Covid tedavisi sonrasında hastalıklar peşini bırakmadı. Sonrasında enfeksiyon hastalıklarıyla mücadele etti,ardından zorlu geçen safra ameliyatı sonrası yeniden enfeksiyon etkisine girdi.

Şeker hastasıydı ve 2 kez şeker komasına girdi.en son 14 Aralık’ta İskenderun’da kalp krizi geçirdi. Anjiyo yapıldı, yoğun bakımda kaldı ve sonrasında Adana’ya Şehir Hastanesi’ne getirdik. Burada da yoğun bakımda kaldı ve doktorlar aynı risk durumlarını ifade ettiler. Aile geçmişinde kalp hikayesi bile yokken doktorlar kalbin çalışması yüzdesinin %35 olduğunu ve kalpteki tüm damarların tahrip olduğunu,damarlardaki pıhtı atma seviyesinin çok yüksek olduğunu ve ameliyat olması durumunda damarların yırtılmasıyla vefat edebileceğini belirtmişlerdi. Ailesi ve çocukları olarak bizden ameliyat için istenen imzayı veremedik. Alternatif olarak yoğun medikal tedavi uygulandı. Taburcu oldu fakat evdeki durumu giderek ağırlaştı ve 10 Ocak 2024 sabahı 5.30 da annem aniden fenalaştı ve kucağımda son nefesini verdi..

Allah mekanını cennet eylesin,nurlar içinde yatsın canım annem güzel annem benim ahh…..Covid aşısı olmamıştı, bilerek yaptırmadım, ben de olmadım, aşıkarşıtıydım.Ve uluslararası uzman görüşlerinde okuduğum, edindiğim bilgilerde covid aşısı olan veya covide yakalanıp tedavi gören tüm hastaların uzun vadede kalp ve damar hastalıkları nedeniyle vefat edebileceğini sürekli dile getirmişlerdi… Maalesef… Çünkü annemin hiçbir sağlık sıkıntısı, çay,kahve,sigara bağımlılığı yoktu,gayet mutlu ve sağlıklı bir insandı. Sadece şekeri vardı,o da annemin hayatını etkileyecek hiçbir sorun yaratmamıştı covid olana dek.. Ah canım annem,çok üzgünüm ve de çaresiz… Son nefesini verirken de kalp krizi geçirmiş 2.kez maalesef dedi.

Bizde; Ayrıcalıklı Haber Portalı www.yasarkara.com.tr ve  Güney Havadis Gazetesi Yetkilileri olarak Saygı duyduğumuz biricik can dostumuz Sosyolog Özlem Bayırın Acı gününü paylaşıyor,Bayır Ailesine Sabr’ı Celil diliyoruz.Nur içinde yatsın.Mekanı Cennet Olsun inşallah.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r