Bilim ve Sanat Gönüllüleri Derneği Paşalı İlkokulu Öğrencilerine Unutamayacakları Bir Gün Yaşattı

ABONE OL
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kozan Bilim ve Sanat Gönüllüleri Derneği Başkan Emine Altıntaş ve Başkan Yardımcısı Funda Manga organizasyonunda Feke ilçesine bağlı Tapan yöresindeki Paşalı öğrencilerini ziyaret ederek onlara unutamayacakları bir gün yaşattı.

Kozan Bilim ve Sanat Gönüllüleri derneği Emine Altıntaş Başkanlığında olmak üzere Başkan Yardımcısı Funda Manga, Karacaoğlan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kuaför Bölümü öğrencileri, öğretmenleri ve tiyatro ekibi ile birlikte Feke/Paşalı Mahallesindeki öğrencileri okullarında ziyaret ederek ücretsiz olarak saç traşı yaptılar ve daha sonra öğrencilerinde katılımıyla interaktif tiyatro etkinliği düzenlediler.

Etkinlikten dolayı çok sevinen Paşalı ilkokulu öğrencileri bu tür etkinliklerin devamını istediler.

Dernek Başkanı Emine Altıntaş yaptığı açıklamasında “Kırsal bölgelerde yaşayan öğrencilerimize ulaşabilmek onlara saç bakımı, tiyatro etkinliği gibi sunumlarla onların sevinçlerini birlikte yaşamak tarif edilemez bir mutluluk. Bu vesile ile bizim etkinliğe katılabilmemiz için otobüs konusunda bizlere yardımcı olan Başkan yardımcım Sayın Funda Manga ve eşi KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Sayın Türkeş Manga’ya, bizlere otobüs gönderen büyükşehir belediye başkanı Sayın Zeydan Karalar’a ve ekibine, Karacaoğlan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kuaför Bölümü öğrencileri, öğretmenlerine ve dernek yönetimindeki arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Program 25 Nisan 2024 Perşembe günü Kozan Bilim ve Sanat Gönüllüleri Derneği önünden Adana Büyükşehir Otobüsüyle hareket edilerek ayni gün öğleden sonra saat 15:30 da dönüş yapılarak tamamlandı.

ETKİNLİKTEN KARELER

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r