İletişim Uzmanı Usta Haberci Yalçın Kara – Cumhur İttifakı Kozan Adayı Güçlü İsim Mustafa Atlı’yı Kaleme Aldı
  • Yaşar Kara
  • Gündem
  • İletişim Uzmanı Usta Haberci Yalçın Kara – Cumhur İttifakı Kozan Adayı Güçlü İsim Mustafa Atlı’yı Kaleme Aldı

İletişim Uzmanı Usta Haberci Yalçın Kara – Cumhur İttifakı Kozan Adayı Güçlü İsim Mustafa Atlı’yı Kaleme Aldı

ABONE OL
Şubat 23, 2024 15:19
İletişim Uzmanı Usta Haberci Yalçın Kara – Cumhur İttifakı Kozan Adayı Güçlü İsim Mustafa Atlı’yı Kaleme Aldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhur İttifakı’nın MHP Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı ile çiftlikteki evinde buluştuk, Kozan’ın vaziyeti halini, adaylık sürecini ve bundan sonrasını değerlendirdik. Fikir alışverişinde bulunduk.

HALKBANKASI ESKİ BÖLGE MÜDÜRÜ MUSTAFA ATLI BÜROKRATİK YAPIYI KIRACAK HALKLA BÜTÜNLESEBİLECEK, BİRİKİMLİ BİR KİŞİ

Eşi Asuman hanımla kızı ve oğluyla da tanıştım karşımda seviyeli, mütevazı, mutlu, eğitime çok önem veren, mücadeleci ve kendileriyle barışık bir aile vardı.

Bürokratik kimliğini bir kenara koyup aktif siyasete atılan Cumhur İttifakı Kozan Belediye Başkan Aday Mustafa Atlı hakkında edindiğim intiba:

Son derece dinleyici, yanlışa yanlış, doğruya doğru diyebilen, rasyonel, verimli çalışmaya uyumlu, prensipli, dedikodulardan uzak, iletişim kurabilme özelliği yüksek, toplumu tanıyan, kendi gerçeklerinin, geniş akrabalık, aile ve toplumsal farkındalığa sahip birleştirici özelliklere haiz olabilme çabasını hissettim.

GELENEKLERİNE BAĞLI, İNANÇLI MODERN BİR ÇİZGİ…

Geleneklerle modernizmi birleştiren bir yapı, sürekli kitap okuyan, çalışkan insanlar oldukları belli.

Mustafa Atlı 3, 5 seçkin ya da klik kişisel ilişkiler içerisinde boğulacak birisi değil.

Son derece zeki. Kendi içerisinde ve ortaklarıyla bütünleşebilmeyi, toplumsal farklılıkları belilrli temel ilkeler, idealler çerçevesinde biraraya getirebilmeyi hedefliyor. Ayrıştırıcı söylemlere kulakları kapalı…

İlişki ve iletişim halinde olduğu kişilerden, makul kimselerle kurduğu diyaloglarından ve çalışma yöntemlerinden söz edince karşımdaki kişinin, şive şive başarıya ulasma gerçeğinin mümkün olacağını anladım.

Kesinlikle rehavete kapılmış ve kapılacak kişi değil. Boşluk bırakacağını sanmıyorum…

Son derece realist gözlemleri var. Karşıyı, öteyi, beriyi küçümsemiyor. Tam aksine yakından takip ediyor, gücünün, uzantılarının farkında. Şaka yaparken, gülümserken, geri kalmışlığımız ve vaziyeti halimizle ilgili konularda çok ciddi mesajlar veriyor.

Mustafa Atlı sorumluluğunun farkında…

Önümüzdeki Cuma Otağ TV’de canlı yayın konuğum olacak. Halkımızın sorularına da yanıt verecek, ne yapacaklarını, neyi amaçladıklarını, nasıl bir yol izleyeceklerini de anlatacak.

Mustafa Atlı ile ilk kez sabah kahvaltıda biraraya geldim. Olumlu elektrik aldım

Sözüne sadık bir aile. Aynı okuldan mezun oldukları ve 20’li yaşlarda iken evlendikleri yenge hanım Ak Parti kadın kollarına söz vermiş ilk defa onlarla fotograf çektireceğine ve bu nedenle şirin kızı ve gözlerinden zeka fışkıran, efendi oğluyla fotograf verdiler.

Kitaplığındaki Yaşar Kemal romanlarını görünce de kahkahayı patlattık.

Gizlice Ahmet Kaya dinliyor mu sormadım.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r