MHP ve Bereket (1)

MHP ve Bereket (1)

ABONE OL
Şubat 24, 2024 14:16
MHP ve Bereket (1)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yaşar KARA – YANKI

“MHP ve Bereket (1) “Hocam. Dr. Devlet Bahçeli Bey Başta Olmak Üzere; MHP Liderliğine Talip Olabilecek Her Ülkücü Bir Liderdir”

***Önce Bakanları, sonra milletvekilleri, sonra yardımcıları, şimdide belediye başkanları karşısına rakip oldu MHP’de ki ve Devlet Hoca’da ki şansa ve berekete bakın siz
Saygıdeğer Hocam Dr. Devlet Bahçeli’yi ne kadar sevdiğimi ve ömrünü ülkücü harekâta adamış ve 1969 yılında Adana’ın Kozan ilçesinde mekânı cennet Başbuğ Alparslan Türkeş’i bayraklarla karşılayan bir avuç çocuktan birisidir bu satırların yazarı. Okurlarım bilsinler ki okuduğunuz şu satırlar sırasında “Yaradan” Başbuğu Türkeş’i yeniden dünyaya gönderecek olsa ömrümden şimdi feragat ederim sizlerde Allahın huzurunda şahit olun.
Şuna inanır ve güvenirim ki; defalarca kaleme almışımdır “Başbuğlar Ölmez.” 04 Nisan 1997 günü yaşama veda eden Türkün son Başbuğ Alparslan Türkeş’in ardından o gün kü görev yaptığım günlük bir gazetede köşemin başlığı aynen şöyle idi “Türkeş Ölmedi Ben Bir Türkeş’im Çünkü Ülkücüyüm” diye yazmıştım gözyaşlarım arasında yazımı.
Elbette iyi yetişmiş her bir ülkücü başbuğudur. Liderdir.
Düsturum bu. Bize bu duyguyu öğretenlerden biride kuşkusuz MHP Lideri Sn. Dr. Devlet Bahçeli ve onun gibi değerlerdir. Öncelikle bize olan katkıları nedeniyle rahleyi tedrisatından yani dizlerinin dibinde eğitim gördüğümüz ad hoclarımızı-ağabeylerimizi saygı ile sizlerle paylaşırken, merhumlara, birlikte mücadele verdiğim 12 Eylül öncesi şehit düşen –idam edilen ülkücü kardeşlerime tabi ağabeylerime dualarla rahmet diliyorum.
Yazımın girişinde de belirttiğim üzere MHP’de Bereket var.
Çünkü ülkemizin bekasının önemli güven bağının temel kaynağı partidir.
Elbette bereket ve verimlilik olacak.
Ama Haddini de bilmenin gereğine inanlardanım.
Yiğitçe, cesurca mücadele demokrasimizin gereği, herkesin hakkıdır. Helede ülkücü harekâtın içerisindeyse. Ismarlama, projelendirme değil ise.
İşte kurultay işte liderliğe haiz BEN varım yâda BİZ varız diyenler.
İlginç olan şu ki; Hocam Bahçeli’ye parti çalışmaları sırasında yakın olan paye sahibi “bakan, milletvekili, akademisyen, yöneticiler” derken şimdide” Belediye Başkanlığı “ makamında oturan partili seçilmiş görevlilerde bir bir ADAY olmaya başladılar. Olacaklarda geride. Dedik ya Bereket var.
Başarı, önce partilisiyle sonra toplumun her katmanıyla kucaklaşanın olacak.
Bakalım bakim: kim ne kadar güçlü?
Ama bir gerçeğinde altını çizmek isterim:
MHP Lideri “Buyurun Kurultaya Gidiyorum Yarışan Benimle Yarışacak” Dedi.
Haydi, Bereketi Bol değerlerim hodri meydan. Bu âlem kadar, gerçek âlemde bulunan ÜLKÜDAŞLARIMIZ da inanıyorum bizimle birlikte kongreyi izleyecek.
Devam Edecek…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r