ÖMER ÇELİK GELDİ VE “İŞLEM TAMAM” DEDİ.

ÖMER ÇELİK GELDİ VE “İŞLEM TAMAM” DEDİ.

ABONE OL
Mart 10, 2024 17:17
ÖMER ÇELİK GELDİ VE “İŞLEM TAMAM” DEDİ.
0

BEĞENDİM

ABONE OL
ÖMER ÇELİK GELDİ VE “İŞLEM TAMAM” DEDİ.
Çelik ” Cumhur İttifakı’nın öyle birbirine düşen altılı masa üyeleri gibi masanın altında, üstünde ayrı ortakları ve ayrı pazarlıkları yoktur. Cumhur’un Kozan’da bir adayı vardır o da işte burada Kozan’da Mustafa Atlı’dır. Adana’da da Fatih Mehmet Kocaispir’dir. Görüyorum ki bu kalabalıĝı Kozan’da işlem tamamdır” dedi. MHP İl Bsşkanı Yusuf Kanlı, AKP İl Başkanı Ozan Gülaçtı da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın partiden kopanların AKP tabanına yönelik politikalarını politik cambaza benzetmesini ve itibar edilmemesi gerektiğini hatırlattılar.
İlçe Başkanı Polat Kaya kürsüye hakimdi, hiç umulmadık şekilde heyecanla, coşkuyla konuştu, tezahüratlar eşliğinde MHP İlçe Başkanı Şerif Köşeli ve Aday Mustafa Atlı ile B.şehir Adayı Fatih Mehmet Kocaispir etkili konuşmalar yaptılar. Atlı’nın neşesi, morali, keyfi yerindeydi idealist, üretken, hizmet eden, yukarıdan hizmet yağdırabilecek yapıyı tesis etmekten etik söylemlerden bahsetti.
Polat Kaya’nın, Atlı’nın, Kocaispir’in ve Ömer Çelik’in enerjileri yüksekti.
Çelik, defalarca Mustafa Atlı’dan söz etti, Cumhur’un adayının Atlı olduğunu ve Atlı’ya, Kocaispir’e oy vermenin Tayyip Erdoĝan’a, Devlet Bahçeli’ye ve Cumhur İttifakı’na oy vermek olduğunu sòyledi. Muhalefet partilerine çattı ve ‘daha bu muhalefet dağılan 6’lı masa bir çay ocağını dahi işletemezler, bir demlik çayı dahi demleyemezler’ dedi.
Adana B.Şehir Belediye Başkanı Fatih Kocaispir miting alanından Otağ TV’ye geçerek Yalçın Kara ile canlı yayına çıktı, daha sonra Atlı, İl Başkanı Kanlı ile Kocaispir Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleriyle Ticaret Odası toplantı salonunda buluşarak Kozan’ın gelişimi ve ticareti, OSB’deki eksiklerle ilgili birer konuşma yaptılar. (Yalçın Kara)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r