Türkeş Manga’dan Kaymakam Arslanköylü’ye Teşekkür Ziyareti
  • Yaşar Kara
  • Gündem
  • Türkeş Manga’dan Kaymakam Arslanköylü’ye Teşekkür Ziyareti

Türkeş Manga’dan Kaymakam Arslanköylü’ye Teşekkür Ziyareti

ABONE OL
Şubat 23, 2024 07:25
Türkeş Manga’dan Kaymakam Arslanköylü’ye Teşekkür Ziyareti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Üst Komisyonlar Başkanı, UDİMED Kozan İlçe Başkanı ve Gaziköy Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Türkeş Manga, beraberinde Gaziköy Anadolu Lisesi Müdürü Hakan Emin Tepe ile birlikte Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arlanköylü’yü ziyaret etti.

Gaziköy Mahallesi ve Gaziköy Anadolu Lisesinin ihtiyaçları ile ilgili olarak güzel bir bilgilendirme sohbeti yapılırken Başkan Türkeş Manga Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü’ye Yassıçalı Köprüsünün genişletilmesi ve Gaziköy su deposunun bakımının yapılması için özverili desteği nedeniyle teşekkür etti.

Başkan Türkeş Manga konuşmasında “Sayın Kaymakamımıza yaklaşık iki ay kadar önce Yassıçalı Mahallemizdeki Gaziköy/Kayhan güzergahındaki ölüm köprüsünün düzeltilmesini ve Gaziköy içme su deposunun yenilenmesi konusunda bilgilendirme yaparak destek olmalarını istemiştim. Sayın Kaymakamımızın hassasiyeti ve ilgisi sonucu çok kısa süre içerisinde vatandaşlarımızın bu iki önemli sorunu çözüme kavuştu. Köprüyü kullanan vatandaşlarım ve şahsım adına Sayın Kaymakamımıza ve Adana Büyükşehir Belediyesi yol ve asfalt işleri daire başkanı Sayın İbrahim Karaoğlu’na teşekkür ederim” dedi.

Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü’yü Gaziköy Lisesine davet eden Başkan Türkeş Manga’ya ve Gaziköy Anadolu Lisesi Müdürü Hakan Emin Tepe’ye Kaymakam Arslanköylü en kısa zamanda ziyarete geleceklerini belirtti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r