TÜRKEŞ MANGA’DAN ZEYDAN BAŞKAN VE EKİBİNE HİZMET, TEŞEKKÜRÜ VAR…

TÜRKEŞ MANGA’DAN ZEYDAN BAŞKAN VE EKİBİNE HİZMET, TEŞEKKÜRÜ VAR…

ABONE OL
Mayıs 8, 2024 16:47
TÜRKEŞ MANGA’DAN ZEYDAN BAŞKAN VE EKİBİNE HİZMET, TEŞEKKÜRÜ VAR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

GAZİKÖY’DEN TÜRKEŞ MANGA’DAN ZEYDAN BAŞKAN VE EKİBİNE HİZMET,
TEŞEKKÜRÜ VAR…

Adana-Kozan Gaziköy ‘den  ve Gaziköy ve havalisinin öncü ismi aynı zamanda  Gaziköy Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı  Türkeş MANGA’dan, Adanana Büyükşehir Belediye Başkanı ZEYDAN KARALAR a pek tabi verilen hizmetin başında yer alan  Büyükşehir Belediyemizin İşinin Ehli Değerli Daire Başkanı İbrahim Karaoğlu’na Teşekkür var. Dilerseniz bundan sonrasını Türkeş MANGA’nın sözlerine bırakalım;

“ Okul Aile Birliği Başkanı olduğum Gaziköy Anadolu Lisemizin öğrencileri okul çıkışı çok hızlı geçen araçların tehlikesiyle karşı karşıya kalıyorlardı.
Adana Büyükşehir Belediyesinin çok değerli Asfalt ve Kara Yolları Daire Başkanı Sayın Ibrahim Karaoğlu‘na öğrencilerimizin can güvenliği ve hızlı geçen araçların yavaşlaması için iki adet kasis yapmalarını rica ettim.


Bu sabah büyükşehir yol işleri ekibi Başkan İbrahim Karaoğlu direktifleri ile okulumuza gelip iki adet kasisi yaptılar. Büyükşehir personeli ile öğle arasında okulumuzun yemekhanesinde öğle yemeğini birlikte yedik.


Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın ZEYDAN KARALAR’a ve aradığımızda bir sözümüzü iki etmeyen Sayın İbrahim Karaoğlu Başkanıma ve personeline teşekkür ederim.
Evet sevgili Gaziköylüler muhtar görevini veremediniz ama ben artık sizler için olmasa da sevgili öğrencilerimizin daha aydın insanlar olarak yetişmesi için mücadeleme devam edeceğim.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r