Zeydan Karalar, Sudiye Gizem Aksoylu’ya tam destek…

Zeydan Karalar, Sudiye Gizem Aksoylu’ya tam destek…

ABONE OL
Mart 16, 2024 16:25
Zeydan Karalar, Sudiye Gizem Aksoylu’ya tam destek…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Zeydan Karalar, Sudiye Gizem Aksoylu‘ya tam destek…

Adana B. Şehir Belediye Başkanı  ve Başkan Adayı Zeydan Karalar ve CHP Kozan Belediye Başkan Adayı Sudiye Gizem Aksoylu Otağ TV‘deki canlı yayının hemen ardından Güneri’de düzenledikleri coşkulu ve katılımı yüksek iftar programına katıldılar. Karalar, Kozan ile uyum içerisinde çalışmaktan söz etti, Aksoylu’ya tam destek verdi. Siyasi partilerin önemine dikkat çekti, partilerini hiçe sayanların kendilerine güvenleri varsa bağımsız aday olmaları gerekir dedi. Etik ve ahlaki, ilkeli duruştan söz ederek: ” ben aday edilmesem de başka partilere gitmezdim, kendisine o kadar güvenen gider bağımsız aday olur. Kimin eli kimin cebinde belli değil, at izi it izine karıştı, kim milliyetçi, kim dindar belli değil” dedi.

Zeydan Karalar siyasi olgunluğunu ve tecrübesini ortaya koyarak “Siyaset insanları kazanma sanatıdır, insan kaybetmek değildir” şeklinde etkili konuştu.

İlk 2.5 yılda yaşanan pandemi ve depremi hatırlattı ve ” pandemi ve depremlerden dolayı 2.5 yıl çalışabildik. Bu dönemde hizmetlerimiz kat be kat artarak devam edecek” dedi.

60 yıldır değiştirilmeyen Asbestli su borularını ve arıtma tesisini bu dönemde muhakkak yapacaklarının altını çizdi ve “Yalçın Kara 20 yıldır Yedigöze’yi yazıyordu artık elinden alıyorum Yediğöze’yi ve susuzluğu bitiriyorum” dedi.

Zeydan Başkan başarılıydı, Gizem Aksoylu’da verilen destekten ve giderek hızla yükselen yıldızından dolayı keyifliydi. Aksoylu sahada çalışmasını her gün biraz daha artırıyor./Yalçın Kara

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r