Adana Valimiz ‘Hüseyin Avni Coş’un İlk 30 Günü “Alo Valim (1)

Adana Valimiz ‘Hüseyin Avni Coş’un İlk 30 Günü “Alo Valim (1)

ABONE OL
Şubat 25, 2024 07:53
Adana Valimiz ‘Hüseyin Avni Coş’un İlk 30 Günü “Alo Valim (1)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Polyanna Succi KARA

“ADANA VALİMİZ ‘HÜSEYİN AVNİ COŞ’UN İLK 30 GÜNÜ “ALO VALİM…” (1)

Haber Sitelerimiz www.yasarkara.comve www.01adana.net in Siz Saygıdeğer Okurları; Haber Editörü olarak ve aldığım eğitimim ve çalışmalarım doğrultusunda bir Analiz Uzmanı Araştırmacı-Yazar olarak; Adana’da Ramazan Bayramı Sonrası bundan tam bir ay önce 5 Eylül 2011 Pazartesi yani bugün Göreve Başlayan Adana Valimiz Sayın HÜSEYİN AVNİ COŞ’ la ilgili yazımı değerlendirmemi paylaşmak istiyorum.

Ama öncelikle ve özellikle belirtmek isterim ki; Sayın Mülk-i Amirimiz HÜSEYİN AVNİ COŞ’un ilk 30 günde üç kez çalışmasını yakinen izledim diğer kısmını sadece rasatladım;
Tam Bir Ay Boyunca Neler Oldu?
Neler Yapıldı?
Neler Dikkat Çekti?
Adana Kamuoyunun HÜSEYİN AVNİ COŞ’ a bakışı neler?
Ve ilk 30 günün özeti “ALO VALİM…”
Bütün bunların ayrıntıları;

VALİ HÜSEYİN AVNİ COŞ’TAN ANLAMLI MESAJ
” HERŞEY ADANA VE ADANALILAR İÇİN…”

5 Eylül 2011 de Adana’ya gelerek makamında yeni göreve başlayan Vali Hüseyin Avni COŞ, makamında basın mensuplarına yaptığı açıklamada “Amacımız aziz milletimize hizmet etmektir. Her şey Adana ve Adanalılar içindir. Adana’ya ve Adanalılara hizmet etmek benim için bir onur. Bu görevi bana uygun gören Devlet erkanımıza çok teşekkür ediyorum. Yerel yönetimlerimizle, meslek kuruluşlarımızla, seçilmiş atanmış bütün herkesle birlikte Adana için çalışacağız. Oturduğumuz yerler nöbet mahallidir. Önceki Valimiz İlhan ATIŞ’ dan devraldığımız hizmet bayrağını düşürmemeye, daha da yükseltmeye gayret edeceğiz” dedi.

FLAŞ…FLAŞ…FLAŞ…/ “ALO VALİ…” ADANA VALİSİ HÜSEYİN AVNİ COŞ “0505 466 90 01…”
ÇÖZÜME KAVUŞULMASI GEREKEN CİDDİ KONULAR İÇİN ADANAMIZIN YENİ VALİSİ SAYIN HÜSEYİN AVNİ COŞ’DAN ESKİ AMA İLGİNÇ BİR UYGULAMA. VALİLİKCE BELİRLENEN “0505 466 90 01” NOLU TELEFON VATANDAŞIN HİZMETİNE AMADE… NE DİYELİM “İNŞALLAH” DEMEKTEN ÖTE….
VALİ COŞ’A İLK DESTEK VE ÖNEMLİ ZİYARET?
WWW.YASARKARA.COM VE WWW.01ADANA.NET İZLEMEYE DEVAM EDİN…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r