Vali Atış’ın Nezaketi Şampiyonların Kulübü Star Academy Sporcularını Motive Etti

Vali Atış’ın Nezaketi Şampiyonların Kulübü Star Academy Sporcularını Motive Etti

ABONE OL
Şubat 25, 2024 07:21
Vali Atış’ın Nezaketi Şampiyonların Kulübü Star Academy Sporcularını Motive Etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Polyanna Succi KARA

Önceki akşam Sevgili Hocam Muai Thai Milli Takım Antrenörlerinden HAKAN ŞAHADE’nin , Dünya çapında can arkadaşım kardeşim NURHAYAT HİÇYAKMAZER (PRENSES ZEYNA) gibi erişilmez bir rekora ulaşan (7 kez Avrupa ve 5 kez Dünya) Dünya ve Avrupa, Türkiye Şampiyonu çıkaran Şampiyonların Kulübü STAR ACADEMY’ NİN Spor Salonunda çok önemli bir konuğu vardı Adana Valimiz Sayın İLHAN ATIŞ.

Büyük bir heyecan içerisinde Muai Thai Boks, Boks ve Taekwando sporcularının yer aldığı Sevgiye Uzanan Eller Projesi kapsamı dahilinde ki öğrencilerininde bulunduğu STAR ACADEMY muhteşem günlerinden birini daha yaşadı. VALİMİZ İLHAN ATIŞ’la- HAKAN ŞAHADE DESTEKLİ BU BULUŞMA tek kelimeyle Muhteşemdi.

Sporcuların büyük bir nizam intizam ölçüsünde öğrendikleri teknikleri hocalarının nezaretinde Valimizin önünde yapması Sayın ATIŞ kadar hem öğrencileri, hem velileri hemde onların topluma kazanımına katkı koyan görünen görünmeyen tüm değerleri öğrencilerimiz gibi mutlu etmişti.

Bu alanda gerek köklü bir sporcu, gerek öğretim üyesi ve gerekse Analiz Uzmanı bir Psikolog olarak önemli değerlendirmelerim oldu ki; paylaştığımda işte bunlardan biriydi. İnanıyorum ki; VALİMİZ SAYIN İLHAN ATIŞ’ın desteğinde ve BAŞTA HAKAN ŞAHADE olmak üzere deneyimli ehil ellerin öğreticiliği Sevgiye Uzanan Eller projesini tam manasıyla hedefine ulaştıracaktır. Emek verenlerin önünde saygıyla eğiliyorum. Özetle dün ŞAMPİYONLARIN KULÜBÜ STAR ACADEMY SPORCULARI MÜLKİ AMİRİMİZ İLHAN ATIŞ’ın Nazik Ziyaretiyle Yarınlar Adına Önemle Motive Olmuştur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r