CHP ve Ertan Karaoğlu

CHP ve Ertan Karaoğlu

ABONE OL
Şubat 20, 2024 19:15
CHP ve Ertan Karaoğlu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yaşar KARA – YANKI

CHP ve Ertan Karaoğlu

 

‘Siyaset Arenasında Yarınlar Adına GELİYORUM yâda GELİYORUZ diyen başarılı isimlerden birisi CHP’li ERTAN KARAOĞLU…’

Rahmanın insana lütfettiği;

Yaşamın,

Ömrün,

Tecrübenin ve Verimliliğin;

Modern ifadeyle RANTABL ‘lı dönemin en güzel çağında bulunan;

Siyaset arenasında GELİYORUM, yada GELİYORUZ diyen bir avuç kıymetli isimler arasında yer alan bir siyasetçiden söz edeceğim bugün sizlere; CHP’li Ertan KARAOĞLU…

Ertan KARAOĞLU, Kökten –Aileden gelme bir SOSYAL DEMOKRAT.

Ama birilerinin bildiği, yaptığı gibi, klasik siyasi anlayışın ötesinde ve hatta dahada ilerisinde bir görüşe-felsefeye sahip bir isim Ertan KARAOĞLU.

Tabansa,

Taban.

Çevreyse,

Çevre.

Toplumumuzun her katmanına sahip çevrede etkin, etkili. Sessiz çoğunluğun sesi olabilecek kadar onlarla iç içe:

Ancak;

Medyatik yapılanmadan ırak.

Uzak değil, mesafeli.

Saygı, sevgi ve seviye noktasında hassas ve hatta aldığı, yetiştiği; aile geleneğinden gelme ananesiyle titiz.

Stratejik:

Siyasetle-İş dünyasını;

Özel yaşamıyla iş’i,

Özeliyle;

Siyaseti bir birinden arındıracak kadarda değerler konusunda ayrıcalıklı.

Üfürükten,

Pohpohlanmadan hoşnut olmayan ve bunu yapanlardan ayrı çizgisi bulunan isimdir CHP’li Ertan KARAOĞLU.

Geniş, köklü; içinde bulunduğu toplumda;  pak-sağlam iz bırakmış kalabalık ve devletimizin köklü tarihiyle örtüşen demokratik yapılanmaya inanmış; özgürlüğü benimseyen devletçi-halkçı  ve mili olduğu kadar manevi değerlerle bütünleşen HOROSAN’ DAN  Anadolu’ya atalarıyla gelmiş  tarihi vasıfları bulunan bir ailenin evladıdır CHP’li Ertan KARAOĞLU.

Buram buram Adana’lı; Kozanlıdır Ertan KARAOĞLU.

Ertan KARAOĞLU, taa çocukluk yıllarında başladığı yaşam mücadelesini, hep toplumla iç içe olarak geçirmiş yaşına rağmen oldukça donanımla sahip aslında bir sosyolog kadar iç içelik adına bilgiye sahiptir.

Gözü kara,

Cesur, örgütçü-teşkilatçı;

Çıkacağı hedefi belirlerken, iyi etüt yapabilen; yeniliklere –alternatiflere; DEĞERLERİ oranında açık. Ama gelenek-görenek konusunda, dünden tecrübe manasında kopmayan; örnek olarak ideallerde İZ bırakmış rol modellere sağlam olarak sahiptir.

İl Başkanlığı döneminde yönetiminde birlikte çalıştığı Zeydan KARALAR’la, son mahalli seçimde el ele-gönül gönüle birlikteliğini aşarak kardeşlik-yarenlik bağıyla yaptıkları önemli bir mücadeleyle Seyhan Belediyesini kazanmışlardır. Bu zorlu mücadelede Başkan KARALAR’a elbette ki partisi CHP’ye en önemli desteği verenlerin öncülerindendir Ertan KARAOĞLU.

İşte o gün bugündür de;

Ertan KARAOĞLU bir CHP’li olarak, HAKEDİŞ gereğide Seyhan Belediye Başkan Vekili olarak görevini başarıyla sürdürüyor. Toplantılarda, görevlendirmelerde hem üstüne düşeni yerine bir görev adamı olarak getirirken; KRTİKLER konusunda da lafını esirgemeden konuşan ve taşları gediğine koyan, Zeydan KARALAR’ ın  ve CHP’nin Adana’da ki başarısında ki  mimarlardan biride Ertan KARAOĞLU’dur.

Adana-Seyhan başta olmak üzere;

Yüreğir ‘i ve Sarıçam’ı sosyal doksunudan tutun coğrafi yapılanmasına kadar iyi bilen; sivil toplum örgütleriyle el olan, onlarla iyi ve kötü günde bir arada olan; ayrıca; İmamoğlu-Kozan’dan Tufanbeyli’ye uzanan çizgide önemle söz sahibi olacak kadarda CHP’lidir Ertan KARAOĞLU.

Kuruculuğunu Mustafa Kemal ATATÜRK’ün yaptığı ata-dede partimiz CHP’de yarınlarda, gelecekte; tabii ki yaradanın izniyle Ben GELİYORUM yada GELİYORUZ diyen isimlerden biridir CHP’li Ertan KARAOĞLU.

Tebrikler:  Özlem Karaman 33 Yaşında

Saygıdeğer Aile dostlarımdan, başarılı Bankacı Ersin Karaman’ın 8 yıllık hayat arkadaşı; eğitimci ÖZLEM ÖZDEMİR KARAMAN 8 Temmuz 2016 Cuma günü 33. Yaş gününü tatil yaptıkları Karataş’ta ailece kutladılar. Özlem Karaman bu güzel mutluluğu dünyalar güzeli 7 yaşında ki İnci Nisa,4 yaşında ki Defne ve 1,5 yaşında ki Beren Karaman isimli üç güzel kızı ve eşi Ersin Karaman’la birlikte yaş günü pastasının mumunu özel dilekler eşliğinde söndürerek yaş günü pastasını keserek afiyetle yediler. Dostlarımızın bu güzel günlerini kutluyor duymayan dostlara da duyuruyoruz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r