Ömer Çelik’li Ak Parti Adana’da bir başka güçlü (5)

Ömer Çelik’li Ak Parti Adana’da bir başka güçlü (5)

ABONE OL
Şubat 24, 2024 13:49
Ömer Çelik’li Ak Parti Adana’da bir başka güçlü (5)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yaşar KARA – YANKI

Ömer Çelik’li Ak Parti Adana’da bir başka güçlü (5)

Siyasette yeni beklentiler, yeni isimler ve günlük politika üretenlerin kısa ömürlerini gördükçe; Ak Parti iktidarında AB Bakanı olarak başarıyla görev yapan Adana Milletvekili hemşerimiz Ömer Çelik’in istikrarını, gücünü, bağlantılarını ve ayağını yere ne denli sağlam bastığını görüyoruz.

İşte bizde bu sebeple Ömer Çelik’i köşemize taşıyıp bir haftadır büyük bir hak ediş doğrultusunda işlemenin onurunu ve keyfini yaşıyoruz.

Ömer Çelik, partisinin genel merkezinden başlayarak, teşkilatların her kademesiyle olan diyalogu-iletişimi, bürokrasiden tutun en alt ve en tepe noktasına kadar olan silsile değerlerini istenilen aralık çerçevesinde sıcak ve güvenilir tutması; tabi o güzel siyasi dehasını derinlemesine ortaya koymasıda onun Ömer Çelik olarak diri, dinç ve gündemde kalmasını gerçekleştiriyor.

En verimli ve en güzel yaşlarda Ömer Çelik.
Allah başarısını daim kılsın, yarını bilemeyiz ama görünen köy kılavuz istemez misali önüde bir hayli açık. Bu nedenlede siyaset sahnesinde gerek Ak Partide ve gerekse diğer partilerde aktif ve etkili olmak isteyenlerin; kesinlikle ROL-MODEL olarak alması gerektiği önemli ender isimlerden birisidir Ömer Çelik.

O, siyasette hem düğme iliklemesini, hemde ilikletmesini bilir. Yeri ve zamanı geldiğinde de ortaya koyduğu ve koyacağı tavizsiz tavırlarıyla da siyasi disipline-hayır yâda ret deme gibi yerli yerinde yaptığı-gösterdiği tasarruflara sahip olduğunu görürüz, biliriz. Zira örnekleri çok. Ki; bunlar arasında uzun, kısa ve kısacık Milletvekilli yapmış isimleri siyaset tarihinde görürsünüz. Çok uzağa gitmeyin efendim yakın tarih ortada alenen görünüyor…

Akıllı, zeki, çalışkan, fedakâr, saygılı, dinamik, toplumla gönülden kucaklaşabilen, ahde vefaya sahip, milli ve manevi değerler noktasında hassas. İyi ve kötü-olumsuz günlerde el ele gönül gönüle kaynaşabileceği. Kendini beğenmişlikten arınmış özetle bencil olmayan; Siyasette-Sporda-Kültürde-Ekonomide güç birliği oluşturabilecek kıymete sahip; Partisine ve büyüklerine bağlı hepsinden ötede ülkesine ve uzun adama doğrulukla-içtenlikle sadık kişi yâda kişiler; eğitimiyle beraber tabi; Ömer Çelik’in gözbebeği demektir. Umarız mesajlarımız arzulanan hedeflere gitmiştir. Bugünlükte bu kadar.

Yarın:
Ömer Çelik ve Ak Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni,
* Geleceğin Ak Parti siyasetinde yer alabilmesi muhtemel bazı isimleri gazetemiz Çukurova BARIŞ’ta YANKI köşemde bulacaksınız.
Sakın ha sakın bizi okumayı ihmal etmeyin.
Unutmayın Yaşar Kara sizler için vardır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r