Sudiye Gizem Aksoylu Gaziköy’de Türkeş Manga’yı Ziyaret Etti
  • Yaşar Kara
  • Gündem
  • Sudiye Gizem Aksoylu Gaziköy’de Türkeş Manga’yı Ziyaret Etti

Sudiye Gizem Aksoylu Gaziköy’de Türkeş Manga’yı Ziyaret Etti

CHP KOZAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AV. GİZEM AKSOYLU, BAŞKAN TÜRKEŞ MANGA'YI ZİYARET ETTİ

ABONE OL
Mart 2, 2024 13:48
Sudiye Gizem Aksoylu Gaziköy’de Türkeş Manga’yı Ziyaret Etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Kozan Belediye Başkan Adayı Av. Sudiye Gizem Aksoylu, Beraberinde CHP Kozan İlçe Başkanı Nurcan Eroğlu ile Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Üst Komisyonlar Başkanı, UDİMED Kozan İlçe Başkanı ve KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’yı ziyaret etti.

Yaklaşan Mahalli İdareler seçimi nedeniyle ilçe çalışmalarını tamamlayan CHP Kozan Belediye Başkanı Av. Sudiye Gizem Aksoylu, kırsal mahalleleri de ziyaret ederek bu gün Gaziköy’de birebir ev ziyaretleri ile seçmenlerden oy isterken Kozan için projelerini de seçmenlerle paylaşıyor.

Gaziköy’de ilk önce merkez kahvehanesindeki vatandaşlarla görüşen CHP Kozan Belediye Başkan Adayı Av. Sudiye Gizem Aksoylu, Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Üst Komisyonlar Başkanı, UDİMED Kozan İlçe Başkanı ve KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’yı da iş yerinde ziyaret etti.

Başkan Türkeş Manga’ya 1. sıra kontenjan adayı, yazarımız Şükrü Işık’ın da selamını getiren Aksoylu’ya nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Manga, Av. Sudiye Gizem Aksoylu’yu tebrik ederek hayırlı olmasını diledi.

Başkan Türkeş Manga’nın çay ikramı ile gerçekleşen sohbette Türkeş Manga, Aksoylu’ya “Gizem Hanım, Gaziköy eskiden büyük bir belde idi. Maalesef bütünşehir yasası ile belediyeliği kapatılarak mahalle konumuna getirildi. Bu yüzden artık yeterli hizmeti alamayan sıradan bir mahalle haline geldi. Beş yıl önce gerek büyükşehir belediye başkanı Sayın Zeydan Karalar’a gerekse Kozan Belediye Başkanı Sayın Kazım Özgan’a tekrar seçilmeleri durumunda Gaziköy’e bölgemizdeki ova köylerinde anında müdahale edebilecek bir birim oluşturmayı düşünürmüsünüz? diye sorduğumda Sayın Zeydan Karalar’da Sayın Kazım Özgan’da büyük bir memnuniyetle karşılayıp yapacaklarına dair söz verdi. Bu sözler benim haber sitemde video haber olarak hala yayımlanıyor. Şimdi ayni soruyu size yönelteceğim. Sizin bu konudaki düşünceleriniz ve kararlılığınız nedir” diye sordu

CHP Kozan Belediye Başkan Adayı Av. Sudiye Gizem Aksoylu, Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Üst Komisyonlar Başkanı, UDİMED Kozan İlçe Başkanı ve KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’ya “Türkeş Bey bu gerçekten çok önemli bir konu ve önemsediğimi belirterek kesinlikle bu konuda gerekeni yapacağım” dedi.

Daha sonra mahalle gezileri için ayrılan CHP Kozan Belediye Başkan Adayı Av. Sudiye Gizem Aksoylu’ya Başkan Türkeş Manga teşekkür ederek başarılar diledi.

Ziyarete CHP Kozan İlçe Başkanı Nurcan Eroğlu, CHP İlçe Yönetimi, CHP Meclis Üye Adaylarıda katıldı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r